Galeria


Galeria szkolna

Galeria stworzona dla uczniów, nauczycieli i absolwentów. Chcemy, aby historia szkoły została zachowana nie tylko w naszej pamięci, ale także w postaci obrazów dostępnych dla każdego w formie cyfrowej. Wspominajcie razem z nami wspaniałe chwile, które przeżyliście w naszej szkole.

Zobacz

Archiwum – archiwalna galeria szkolna

Archiwalna galeria z lat 1960-2020. Stworzona przez uczniów dla uczniów. Chcemy, aby historia szkoły została zachowana nie tylko w naszej pamięci, ale także w postaci obrazów dostępnych dla każdego w formie cyfrowej. Wspominajcie razem z nami wspaniałe chwile, które przeżyliście w naszej szkole.

Zobacz

E-Kronika

Elektroniczna kronika naszej szkoły ukazująca pełen rys historyczny naszej szkoły. Dostępna w wygodnej formie dla każdego odwiedzającego naszą stronę internetową.

Zobacz

Historia

Początki naszej szkoły sięgają 1945 roku, od utworzenia liceum ogólnokształcącego. W połowie lat sześćdziesiątych zrodziła się idea budowy nowego budynku szkolnego wraz z warsztatami i internatem. Prace budowlane nowych obiektów powierzono Szczecińskiemu Przedsiębiorst …


Zobacz