Strona główna » Nauczyciele

Projekt unijny „Kompetentni na Starcie”

DOBRY ZAWÓD – LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

Rozbudowa infrastruktury i zakup wyposażenia dla szkół zawodowych w powiecie bytowskim

Polska

MEN

Profil Absolwenta

Sejm Dzieci i Młodzieży

E-Kronika Szkoły

Firmy

Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe

Powiat bytowski

Nauczyciele

Biernacka Aleksandra – religia, język angielski

Bublewicz Katarzyna – przedmioty ekonomiczne

Bujaczek Michał – przedmioty zawodowe (mechanik pojazdów samochodowych, technik pojazdów samochodowych)

Czapiewska Anna – geografia

Dorawa Alina – biologia, chemia

Dorawa Tomasz – fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe

Dworakowska Agnieszka – język polski, informatyka

Dykyj Roman – wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe (Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej), edukacja dla bezpieczeństwa

Furman Milena – wychowawca w internacie, język kaszubski

Formela Bartosz – przedmioty informatyczne

Horajska Alina – język niemiecki

Kałucki Kamil – przedmioty zawodowe (mechanik pojazdów samochodowych, technik pojazdów samochodowych)

Kaczmarek Józef – przedmioty zawodowe, kierownik PPNZ

Kiełpińska Marzanna – pedagog szkolny, biblioteka

Kowalczyk Katarzyna – język angielski

Kuszlewicz Joanna – edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca w internacie

Kudźma Michał – religia

Kwiatek Przemysław – przedmioty zawodowe

Kwaśniewski Łukasz – matematyka, informatyka

Kwaśniewski Tomasz – przedmioty informatyczne

Lesińska Agnieszka – język niemiecki

Lisiecki Eugeniusz – przedmioty informatyczne

Ławer Maria – język angielski

Maszka – Pałczyński  Marcin – przedmioty zawodowe (mechanik pojazdów samochodowych, technik pojazdów samochodowych)

Miedzielska Monika – język niemiecki, język rosyjski

Mostowska Lidia – psycholog

Muła Bożena – biblioteka

Muła Iwona – wychowanie fizyczne

Mynio Maria – język polski

Mynio Andrzej – przedmioty zawodowe

Meyer-Szyc Aldona – język kaszubski

Ozymko Jan – historia, wos

Pakuła Przemysław – przedmioty zawodowe (mechanik pojazdów samochodowych, technik pojazdów samochodowych,technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej )

Piechowiak Hanna – wychowawca w internacie

Prychożdenko Mirosława – język ukraiński

Reszka Marian – przedmioty zawodowe (mechanik pojazdów samochodowych, technik pojazdów samochodowych)

Rudnik Justyna – chemia

Sakowska Anna – matematyka

Szkwarek Bogusław – historia, wos

Szczepanowska Jolanta – wychowanie fizyczne

Tarasewicz Helena – język polski, wiedza o kulturze, etyka

Toruniak Marlena – język polski

Urban Monika – przedmioty ekonomiczne

Zaborowski Marek – wychowanie fizyczne

Zawieśnicka Katarzyna – język angielski

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Archiwum

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS