Strona główna » Bez kategorii » CHCESZ BYĆ JAK PITAGORAS, WEŹ DŁUGOPIS, DOŁĄCZ DO NAS

CHCESZ BYĆ JAK PITAGORAS, WEŹ DŁUGOPIS, DOŁĄCZ DO NAS

Dnia 18 listopada 2021 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku uczniowie Szkół Podstawowych powiatu bytowskiego oraz szkoły w Koczale i Polanowie walczyli w finale powiatowego konkursu matematycznego „CHCESZ BYĆ JAK PITAGORAS, WEŹ DŁUGOPIS, DOŁĄCZ DO NAS”. W I etapie  (szkolnym) konkursu, który odbył się 28 października 2021 r.  wyłonionych zostało 33 finalistów ze Szkół Podstawowych z Miastka, Dretynia, Świerzna, Kamnicy, Tuchomia, Koczały, Borzytuchomia, Niedarzyna i Polanowa. Zwycięzcą w finale konkursu został Maciej Tumanik z Zespołu Szkół Publicznych w Polanowie, II, III i IV miejsce wywalczyli uczniowie z miasteckiej Jedynki, II miejsce uzyskał Wiktor Opiela, III miejsce dla Hanny Narloch oraz IV miejsce dla Grzegorza Zawieśnickiego. Zwycięzcy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Była to już ósma edycja konkursu, którego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów, ujawnianie uzdolnień matematycznych, popularyzacja matematyki i wspieranie rozwoju talentów matematycznych. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku i Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe,  które otrzymały dofinansowanie ze Starostwa Bytowskiego w ramach realizacji zadań publicznych obejmujących działalność pożytku publicznego. Za przygotowanie konkursu odpowiedzialny był pan Łukasz Kwaśniewski.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Zobacz fotorelację z konkursu – kliknij tutaj

Ranking szkół

COVID-19

SOS

Facebook

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

TURNIEJ PLISZKI

RODO

POLSKA NIEPODLEGŁA

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: