Strona główna » Bez kategorii » Wycieczka klas licealnych do Warszawy.

Wycieczka klas licealnych do Warszawy.

W dniach 3 – 5.11.2021r. odbyła się wycieczka do Warszawy. Czterdziestu uczniów klas licealnych wraz z opiekunami udało się do stolicy, aby podążać śladami Polskiego Państwa Podziemnego, podziwiać warszawską architekturę, zabytki, odwiedzić ciekawe miejsca. Pierwszego dnia uczestnicy wycieczki zwiedzili Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Następnego dnia uczniowie zwiedzili Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Niepodległości, Muzeum Więzienia Pawiak. Wieczorem spacerowali po warszawskiej Starówce oraz podziwiali nowoczesną architekturę Złotych Tarasów. W ostatnim dniu wycieczki młodzież wraz z opiekunami zwiedziła Cmentarz Powązkowski oraz Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Wycieczka została dofinansowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach przedsięwzięcia pn. Poznaj Polskę.

Zobacz fotorelację – kliknij tutaj

Ranking szkół

COVID-19

SOS

Facebook

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

TURNIEJ PLISZKI

RODO

POLSKA NIEPODLEGŁA

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: