Strona główna » Bez kategorii » Konkurs Kreatywności

Konkurs Kreatywności

Dnia 2 listopada 2021 r. rozpoczął się Konkurs Kreatywności w ZSOiT w Miastku zorganizowany przez Monikę Urban i Katarzynę Bublewicz.
Nasza młodzież z wielkim zapałem przystąpiła do wykonania zadania pt.:” Lecę na Marsa”. Sponsorami cennych nagród są: Pani Dyrektor Alina Horajska, Rada Rodziców oraz zaprzyjaźniony sklep Max Elektro Pana Krzysztofa Chmielewskiego.
Komisja w składzie Pani Alina Horajska, Katarzyna Zawieśnicka oraz Pan Tomasz Kwaśniewski ustalili, że 1 miejsce zajęła Marta, Julka, Hania z 3LO SP 2 miejsce zajął Błażej, Jerema i Hubert 3LO SP a 3 miejsce zajęły Kasia, Olimpia i Sandra z 4 TOR, pozostali uczniowie otrzymali słodkości za udział. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału za rok.
Zobacz więcej – kliknij tutaj

Ranking szkół

COVID-19

SOS

Facebook

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

TURNIEJ PLISZKI

RODO

POLSKA NIEPODLEGŁA

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: