Strona główna » Bez kategorii » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku, wczesną jesienią obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z okazji tej samorząd uczniowski przygotował na długiej przerwie apel. Były występy wokalne utalentowanych uczniów naszej szkoły oraz życzenia dla nauczycieli. Zostały przytoczone również najsłynniejsze powiedzonka i przysłowia naszych nauczycieli używane podczas lekcji.  Każdy nauczyciel otrzymał słodki upominek. Pani dyrektor Alina Horajska z tej okazji przedstawiła nowych wicedyrektorów Pana Eugeniusza Włodarczyka oraz Panią Justynę Rudnik. Serdecznie im gratulujemy i życzymy samych sukcesów zawodowych.

Zobacz fotorelację – kliknij tutaj

History Written In Figures

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: