Strona główna » Bez kategorii » Narodowe Czytanie 2021

Narodowe Czytanie 2021

W sobotę 4 września odbyło się Narodowe Czytanie 2021 Moralności pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej .Była to dziesiąta, jubileuszowa edycja Narodowego Czytania. „Moralność Pani Dulskiej” została wydana w 1907 r. To tragifarsa, w której pokazane są między innymi zakłamanie, pazerność i ludzka głupota.

Do akcji włączyła się również nasza szkoła. W piątek 3 września  uczniowie z kl.IIILO-P w składzie: Bublewicz Hanna , Demko Amelia, Kwaśniewska Julia ,Leszczyńska Zuzanna ,Rutecka Maja, Trafna Agata ,Urban Marta ,Zając Hubert odczytali fragmenty tekstu w bibliotece szkolnej .4 września w sobotę dołączyli do akcji zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną w Miastku, czytając III akt z podziałem na role.

Zobacz więcej na Facebook – kliknij tutaj

COVID-19

SOS

Facebook

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: