Strona główna » Bez kategorii » Inauguracja roku szkolnego 2021-2022

Inauguracja roku szkolnego 2021-2022

1 września 2021 rozpoczął się nowy rok szkolny. Pan Roman Dykyj przywitał Wicestarostę Powiatu Bytowskiego Pana Romana Ramiona oraz Radę Rodziców, uczniów i nauczycieli podczas inauguracji roku szkolnego. Uczniom i nauczycielom życzył nowych sukcesów w nowym roku szkolnym. Były także życzenia od władz Powiatu Bytowskiego. Pan Wicestarosta przedstawił nową Panią Dyrektor Alinę Horajską oraz podziękował dotychczasowemu Dyrektorowi szkoły Bogdanowi Hnat i Wicedyrektor Elżbiecie Lisieckiej-Ozymko za lata pracy. Pani Dyrektor Alina Horajska życzyła uczniom i nauczycielom nowych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.

Zobacz fotorelację – kliknij tutaj

COVID-19

SOS

Facebook

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: