Strona główna » Bez kategorii » Konkurs na prezentację multimedialną – „Wiem, więc żyję bez ryzyka AIDS”

Konkurs na prezentację multimedialną – „Wiem, więc żyję bez ryzyka AIDS”

V Międzyszkolny Konkurs na prezentację multimedialną – „Wiem, więc żyję bez ryzyka AIDS” rozstrzygnięty. Nagrodę główną przyznano uczennicy Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku Oliwii Leoniuk. Decyzją Komisji w składzie: pani Urszula Zając – przewodnicząca, członkowie: pani Grażyna Jamniak, pani Anna Kapischke – Drozdek, pan Arkadiusz Włodarski. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

History Written In Figures

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: