Strona główna » Bez kategorii » Nauczanie hybrydowe

Nauczanie hybrydowe

Szanowni nauczyciele, rodzice oraz drodzy uczniowie w związku z podpisaniem przez Ministra Edukacji Narodowej w dniu 16.10.2020 wprowadza się we wszystkich szkołach ponadpodstawowych w strefie żółtej nauczanie hybrydowe (mieszane), w strefie czerwonej nauczanie zdalne. Powiat bytowski jest w strefie żółtej. W związku z powyższym przekazuje Wam zasady funkcjonowania szkoły z wyraźnym indywidualnym harmonogramem dedykowanym waszym dzieciom ( uczniowie liceum otrzymali w e-dzienniku konkretne terminy). W przypadku gdy uczniowie nie mogą uczestniczyć w zajęciach zdalnych z powodu np. braku Internet muszą przyjść na zajęcia do szkoły. W przypadku zgłoszenia przez ucznia braku komputera należy zgłosić ten fakt dyrektorowi wówczas po weryfikacji ankiet zostanie wypożyczony sprzęt szkolny w załączeniu zasady. Pozdrawiam Bogdan Hnat
Internat funkcjonuje normalnie uczniowie z internatu chodzą stacjonarnie do szkoły dotyczy to obydwu szkół tzn. ZSOiT oraz ZSP Łodzierz.
Uczniowie nie mający internetu przychodzą na zajęcia do szkoły

Zasady funkcjonowania szkoły podczas nauczania hybrydowego – kliknij tutaj

History Written In Figures

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: