Strona główna » Bez kategorii » Ognisko integracyjne I LO

Ognisko integracyjne I LO

W dniu 18.09.2020r. uczniowie klasy I LO uczestniczyli w ognisku integracyjnym w urokliwym miejscu na tzw. Zielonym Ruczaju. Nadrzędnym celem było zintegrowanie uczniów, którzy rozpoczęli naukę w klasie pierwszej liceum. Główną atrakcją było rozpalenie ogniska i pieczenie kiełbasek. Wiele emocji również dostarczyła uczniom gra w piłkę siatkową. Pogoda i humory dopisały. To był świetnie spędzony czas. Opiekę nad uczniami sprawowali: Maria Mynio, Andrzej Mynio.

Zobacz więcej na Facebook szkoły – kliknij tutaj

History Written In Figures

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: