Strona główna » Bez kategorii » Ogłoszenie

Ogłoszenie

Z powodu faktu, że Powiat Bytowski od soboty 19.09 będzie  w strefie czerwonej kierowcy przedsiębiorstwo PKS  mają obowiązek przestrzegać  ograniczenia związanego z liczbą osób w autobusie. Może zdarzyć się, że kierowca autobus nie zabierze uczniów do szkoły i wówczas należy czekać na przystanku do momentu gdy autobus przyjedzie  powtórnie. Kierowcy zobowiązani są  do powrotu na ten przystanek, z którego nie zabrał uczniów. W takiej sytuacji nauczyciele będą usprawiedliwiać nieobecności. Zajęcia w szkole odbywają się zgodnie z planem.

Przypominam o obowiązku noszenia przez uczniów maseczek na korytarzach, szatni w toaletach.(wymóg związany z strefą czerwoną)

Pozdrawiam dyrektor szkoły Bogdan Hnat

History Written In Figures

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: