Strona główna » Bez kategorii » Ogłoszenie dla maturzystów

Ogłoszenie dla maturzystów

Drodzy Maturzyści
Mam nadzieję, że zmobilizujecie się na dwa tygodnie przed maturą. Terminy matur zostały ustalone oraz zasady. Pragnę przedstawić Wam te zasady tak aby każdy z Was wiedział co go czeka. Przesyłam dla każdego do zapoznania się z nimi szkoda, że nie możemy porozmawiać na ten temat (wolę osobiście mówić niż pisać). w załączniku przesyłam terminy oraz komisje. Dokładny harmonogram wejść i godzin prześlę 01 czerwca (prezent na Dzień Dziecka:) Nie poddawajcie się zmobilizujcie się jeszcze trochę za miesiąc będą wakacje. Pozdrawiam Bogdan Hnat
Zasady egzaminu – kliknij tutaj
Harmonogram egzaminu – kliknij tutaj

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: