Strona główna » Bez kategorii » Drodzy Absolwenci

Drodzy Absolwenci

Dzisiejszy dzień jest dla Was dniem szczególnym. Zamknął się bardzo ważny etap Waszego życia. To właśnie dzisiaj, 24 kwietnia 2020 r. ukończyliście szkołę.

Wszystkie radości i sukcesy, smutki i przeciwności losu, które razem przeżywaliśmy sprawiły, że czas spędzony w tych murach stał się naszym wspólnym doświadczeniem. Trudno jest w kilku zdaniach podsumować te lata. Uzyskaliście tu nie tyko rzetelną wiedzę, tu rozwijaliście swoje pasje i zainteresowania, poznawaliście nowych ludzi i nowe sytuacje. Nadszedł jednak czas, by pogodzić się z faktem, że już opuszczacie szkołę.

Ciężko jest zapewne Wam rozstawać się z przyjaciółmi, koleżankami i kolegami z klasy, ale taka jest kolej rzeczy. Jeśli odważnie ruszycie w świat, żeby realizować swoje plany i marzenia – to dla nas znak, że dobrze Was przygotowaliśmy do samodzielności i dorosłości.

Dziękuję za Wasz wkład w życie szkoły, za wszystkie uśmiechy i energię, za wspólną codzienną pracę.  Chcielibyśmy się z Wami spotkać, pożegnać, pogratulować wyników w nauce i życzyć sukcesów podczas egzaminu dojrzałości. Ubolewamy, że nie jest to możliwe.

Zamiast uścisku ręki, gratulacji, wspaniałej uroczystości i wspólnego zdjęcia musi wystarczyć Wam ten list i przekonanie, że życzymy Wam wielu sukcesów w życiu. Życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych i dostania się na wymarzone studia.
Dyrektor i grono pedagogiczne ZSOiT w Miastku.

History Written In Figures

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: