Strona główna » Bez kategorii » Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo

Przekazuje Państwu informacje które miałem przekazać na radzie lecz ze względów sytuacji w Polsce i sugestii innych osób Rada nie odbędzie się.

  1. Zajęcia na dzień dzisiejszy nie są obowiązkowe dla uczniów i nie możemy wyciągać konsekwencji tzn. wpisywać uwag lub nieobecności jak i również oceniać.
  2. Starać się poszerzać wiedzę bez wprowadzania nowych zagadnień ponieważ w przyszłości będziemy zmuszenie wrócić do tych treści w klasie
  3. Jeżeli oceniamy ucznia to tylko za zaangażowanie nigdy za prace domowe, wypracowania, lub rozwiązane zadania. Oceniamy pozytywnie w celu motywowania do działania.
  4. Proszę o przeczytanie na stronie men.gov.pl o:

a)pracy i obowiązkach nauczycieli z których wynika, że nauczyciel powinien nauczać zdalnie a jeżeli nie chce to musi przychodzić do szkoły na 18 godzin zgodnie z planem i ze szkoły przygotowywać materiały które będą udostępnione uczniom

  1. b) innych sposobach zdalnego nauczania
  2. Powstał pomysł uruchomienia w szkole nauczania dający możliwość rzeczywistego przekazywania wiedzy tzn coś w rodzaju lekcji na odległość gdzie nauczyciel przekazuje wiedzę a uczniowie ją oglądają

Nauczyciele którzy są zainteresowani naszym pomysłem zapraszam na poniedziałek 23.03 godzina 11.00 w sali 107.

Zgodnie z zapowiedziami MEN zostanie wprowadzone rozporządzenie normujące różne aspekty „uczenia na odległość” wówczas musimy zmodyfikować nasze statuty. I praca nauczyciela zostanie unormowana wraz z obowiązkiem nauki dla uczniów.

Zwracam się z prośbą do wszystkich wychowawców klas o dokonanie analizy ilu uczniów nie ma możliwości korzystania z zdalnego nauczania i co jest tego przyczyną. proszę te informacje przesłać na mój adres bhnat@wp.pl. Życzę zdrowia i do szybkiego zobaczenia w szkole. Dyrektor Bogdan Hnat

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: