Strona główna » Bez kategorii » III Wojewódzki Konkurs Czytelniczy – „Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?”

III Wojewódzki Konkurs Czytelniczy – „Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?”

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku, Filia Nr 4 w Miastku i Stowarzyszenie Edukacyjne VOLUMIN zapraszają do udziału w III Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym: „Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?” Cele konkursu: – popularyzacja twórczości Pauliny Hendel – rozwijanie zamiłowania do literatury – rozwijanie zdrowego współzawodnictwa – sprawdzenie stopnia znajomości treści książki objętej regulaminem – udział w spotkaniu z Pauliną Hendel Lektury: – obowiązuje znajomości treści II części trylogii „ZAPOMNIANA KSIĘGA”: „Łowca” Terminy i przebieg: – etap szkolny – 06 marca 2020r w ZSOiT w Miastku – etap rejonowy – 18 marca 2020r w bibliotece pedagogicznej Miastku – etap wojewódzki-FINAŁ konkursu odbędzie się – 27 marca 2020 r w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Słupsku – Filia nr 4 w Miastku. Podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się podczas spotkania autorskiego z Pauliną Hendel, która osobiście wręczy nagrody. Regulamin dostępny w bibliotece szkolnej.

History Written In Figures

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: