Strona główna » Bez kategorii » KONKURS KREATYWNOŚCI

KONKURS KREATYWNOŚCI

11 grudnia 2019r. odbył się w świetlicy szkolnej I Konkurs Kreatywności. Uczestniczyli w niej uczniowie z klas: I TR-g, II TOR, II LO, III TOR, III TI (razem 9 zespołów 2-osobowych). 60 minut zmagali się z zadaniami sprawdzającymi ich kreatywność. Jury w składzie: Joanna Kuszlewicz, Katarzyna Bublewicz, Monika Urban oraz Andrzej Mynio, po ocenieniu prac pod względem pomysłu, atrakcyjności, estetyki oraz spójności z treścią zadań, wytypowało 5 zespołów do etapu II. Odbędzie się on 5 lutego 2020r (1 i 2 godz. lekcyjna). Gratulujemy i życzymy szczęścia w II etapie.

Oto wytypowane zespoły w składzie:

Zespół Imię i nazwisko Klasa
I Natalia Malicz II LO
Weronika Sycz II LO
II Aleksandra Wolska III TOR
Maria Krzemińska II TOR
III Roksana Jaśkiewicz II TOR
Śniegulska Katarzyna II TOR
IV Weronika Kaczmarczyk III TOR
Nikola Łazuchiewicz III TI
V Karolina Orczyk II TOR
Oliwia Leoniuk II TOR

 

History Written In Figures

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: