Strona główna » Bez kategorii » GALA STYPENDIALNA W GDAŃSKU

GALA STYPENDIALNA W GDAŃSKU

16 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w uroczystej Gali przyznania Stypendiów przez Marszałka Województwa Pomorskiego. Uroczystość  wręczenia odbyła się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. W gali z powiatu bytowskiego wzięło udział 20 stypendystów,16 z Miastka oraz 4 z Bytowa. Na miejscu dla stypendystów czekał poczęstunek. Galę rozpoczął spektakl pod tytułem „Znaki czasu” podczas którego artyści przekazali ,że każdą chwile w życiu trzeba doceniać ,ponieważ czas w życiu biegnie nieubłaganie. Wszystkie stypendia zostały przyznane w ramach projektu „Programy motywujące dla uczniów pomorskich  szkół  zawodowych w roku szkolnym 2019/2020”. Stypendia z naszej szkoły otrzymali: JakubNesterowicz, Joanna Strzelczyk, Anna        Pawłowska,  Paulina Kifner, Oskar Turczyński,  Aleksandra Wolska, Katarzyna Pawłowska,  Kornelia Ożugowska,  Roksana Jaśkiewicz,  Grzegorz Orczyk, Maciej Treder,  Mateusz  Stokłosa,  Damian Smyrak, Patrycja Porożyńska,  Dorota Wiśniewska, Mateusz Urban.

Przyznane stypendia  wspomagają  uczniów w rozwoju i dalszych osiągnięciach zawodowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Zobacz więcej – kliknij tutaj

 

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: