Strona główna » Bez kategorii » Projekt „Cicha woda brzegi rwie”

Projekt „Cicha woda brzegi rwie”

Zobacz fotorelację z projektu – kliknij tutaj

Przedsięwzięcie ,,Cicha woda brzegi rwie” – realizowane w projekcie ,,Ponadnarodowa mobilność uczniów’’ finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój
Uczestnicy: 20 uczniów klas licealnych w wieku 15-18 lat ZSOiT w MIastku

Opis przedsięwzięcia

1 września 2019r. grupa uczniów liceum ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku rozpoczęła działania przedsięwzięcia  edukacyjnego ,,Cicha woda brzegi rwie” realizowanego w projekcie ,,Ponadnarodowa mobilność uczniów”, finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zasadniczym celem tego przedsięwzięcia jest wzrost i rozwój kompetencji kluczowych 20-osobowej grupy uczniów liceum ogólnokształcącego. Jego realizacja potrwa do 29.02.2020r.

W dniach 7-18.10.2019r. miasteccy licealiści wspólnie z litewską grupą uczniów zrealizują wspólne działania Tytuvenai.

Tematem przewodnim przedsięwzięcia jest woda. Z kolei działania realizowane przez jego uczestników mają charakter interdyscyplinarny i wieloaspektowy, odnoszący się do różnych zajęć edukacyjnych. Treści realizowane w ramach tego przedsięwzięcia są komplementarne wobec szkolnych programów nauczania – dotyczą zagadnienia wpisującego się w podstawę programową poszczególnych przedmiotów.

Przedsięwzięcie ,,Cicha woda brzegi rwie” otrzymało dofinansowanie z Unii Europejskiej   w  wysokości 139 748,00 PLN

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: