Strona główna » Bez kategorii » Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”

Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”

W dniu 19 listopada 2019 roku uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w szkolnym etapie konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.  W tym etapie uczestniczyło 13 uczniów. Dwoje uczniów (Dagna Lewandowska 2TI i Jakub Milewski 2TPS) zakwalifikowało się do etapu regionalnego. Etap ten odbył się 6 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. Niewiele zabrakło Naszym reprezentantom aby przejść do etapu centralnego. Byli to jedyni przedstawiciele powiatu bytowskiego.

Mimo, że nie udało się wywalczyć miejsca gwarantującego udział w etapie centralnym, to na pewno wiedza zdobyta podczas przygotowywania się do konkursu przyda się jego uczestnikom. Tematyka konkursu obejmowała przepisy prawnej ochrony pracy, w tym przepisy bhp, legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej, ze szczególnym uwzględnieniem pracy tymczasowej.

Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy przy współpracy szkół biorących udział w programie „Kultura bezpieczeństwa”. Konkurs jest realizowany pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Koordynatorami programu w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku są nauczyciele: Kałucki Kami, Kwiatek Przemysław i Formela Bartosz.

Zobacz na Facebook szkoły – kliknij tutaj

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: