Strona główna » Bez kategorii » Etap rejonowy XXVIII Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

Etap rejonowy XXVIII Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

Dnia 11 grudnia 2019r uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Bożeny Muła wzięli udział w etapie rejonowym XXVIII Olimpiady Promującej Zdrowy Styl Życia, który odbył się w Centrum Informacji Turystycznej w Miastku. Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z 30 pytań. Wśród uczestników najlepszymi okazali się: I miejsce: Julia Butkiewicz- -kl.III TŻ i UG w Łodzierzy I miejsce ex aequo : Julia Jankiewicz – kl.III LO a Tomasz Duda – kl.II LO III miejsce: Agnieszka Malarska –III LO a Etap rejonowy poprzedziły eliminacje szkolne. Zwycięzca weźmie udział w etapie okręgowym w Gdańsku. Konkurs przygotował ORPCK w Miastku oraz opiekunowie szkolnych kół PCK. Nagrody uczestnikom olimpiady ufundował Urząd Miasta i Gminy Miastko.

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: