Strona główna » Bez kategorii » Wycieczka uczniów klasy I TI oraz 3 TOR do fabryki THALES w Tczewie

Wycieczka uczniów klasy I TI oraz 3 TOR do fabryki THALES w Tczewie

Dnia 03.12.2019 r. nasi uczniowie z klas pierwszej technik informatyk i trzeciej technik organizacji reklamy odwiedzili fabrykę Thales w Tczewie (Pomorskie),która posiada nowoczesną linię do produkcji elektronicznych systemów bezpieczeństwa do paszportów. Dotychczas w fabryce produkowano przede wszystkim karty GSM i bankowe. Linia produkcyjna obsługuje rynek krajowy oraz państwowe drukarnie na całym świecie.
Thales to światowy lider w dziedzinie cyfrowych systemów bezpieczeństwa, w Polsce. Istnieje od 20 lat na rynku. Od otwarcia biura sprzedaży w Warszawie w 1996 roku, firma wspierała rozwój bezpieczeństwa cyfrowego w Polsce.
Obecnie siedem największych banków i czterech głównych operatorów sieci komórkowych korzysta z zaawansowanych rozwiązań Thales. Inwestycje firmy w Polsce obejmują zarówno kompleksową ofertę sprzedażową, integracje, szkolenia, wsparcie infrastruktury, jak i zaawansowane zaplecze produkcyjne odpowiedzialne za tworzenie bezpiecznych dokumentów używanych w segmentach finansowych i telekomunikacyjnych na całym świecie.
Polski zakład produkcyjny spółki został otwarty w 2002 roku, w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w Tczewie koło Gdańska. Jest to jedna z najnowocześniejszych fabryk Thales, zatrudniającą obecnie ponad 600 osób. Początkowo fabryka zajmowała się głównie produkcją kart SIM. Produkcja została rozszerzona: obecnie na terenie zakładu tworzone są i personalizowane również karty płatnicze, prawo jazdy, paszporty, dowody osobiste.
Zakład w Tczewie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, kontroli jakości, ochrony środowiska i zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, co odzwierciedlają cztery certyfikaty ISO. Fabryka posiada również certyfikacje VISA i MasterCard.

Polska posiada bardzo innowacyjny i szybko rozwijający się rynek przystosowany do rozwoju nowych technologii, usług płatniczych, komunikacji mobilnej i wielu, wielu innych.
Całą historię firmy i proces produkcyjny przedstawił i oprowadził po fabryce Pan Krzysztof Nowaczyk specjalista do spraw personalnych.
Opiekunami podczas wycieczki byli: Tomasz Kwaśniewski, Bartosz Formela oraz Eugeniusz Lisiecki

Zobacz fotorelację – kliknij tutaj

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: