Strona główna » Bez kategorii » Spartakiada HDK PCK

Spartakiada HDK PCK

W niedzielę 01 grudnia 2019r na terenie kompleksu sportowego OSIR  w Miastku, odbyła się Rejonowa Spartakiada Zdrowia Klubów Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny. Rozegrano konkurencje, które bardziej służyły jako rozrywka i rekreacja, niż sportowa rywalizacja.
Słowo wstępne wygłosił Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Miastku-Stanisław Główczewski, którym powitał przybyłych zawodników i gości oraz otworzył  spartakiadę zdrowia klubów HDK.

Drużyna HDK PCK przy ZSOiT  zajęła II miejsce w składzie:

1. Adrian Jóżwiak

2. Oskar Górkiewicz

3. Błażej Kłonczyński

4. Dawid Wojciechowski

5. Mariusz Wojciechowski

Głównym jej celem jest integrowanie energetycznego środowiska krwiodawców, propagowanie idei honorowego krwiodawstwa, wymiana doświadczeń w pracy klubów, wzajemna rywalizacja w konkurencjach sportowych oraz umacnianie więzi koleżeńskich honorowych dawców krwi. Po uhonorowaniu zawodników okolicznościowymi dyplomami i pucharami impreza skończyła się wspólną biesiadą przy bigosie.
Patronat nad spartakiadą objął ZR PCK Miastko, a naszą drużyna opiekowała się p. Bożena Muła.

Zobacz więcej na Facebook szkoły – kliknij tutaj

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: