Strona główna » Bez kategorii » XXVIII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

XXVIII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Dnia 27 listopada 2019r w czytelni biblioteki szkolnej ZSOiT w Miastku odbyła się XXVIII edycja Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – etap szkolny, w którym udział wzięło 11 uczniów z naszej szkoły.
Olimpiada to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. Przeznaczona jest dla szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.   Konkursu składa się z kilku etapów – szkolnego, rejonowego, okręgowego i centralnego, czyli finału. Na każdym etapie Olimpiady uczestnicy muszą rozwiązać test dotyczący prawidłowego odżywiania, pierwszej pomocy, ekologii oraz promocji zdrowego stylu życia.
Uczniowie na tym etapie rozwiązywali test składający się z 20 pytań zamkniętych. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 I miejsce – Julia Jankiewicz – kl. III LO A

II miejsce – Agnieszka Malarska – kl. III LO A

III miejsce – Tomasz Duda – kl. II LO

Olimpiadę przygotowały oraz przeprowadziły: Bożena Muła, Marzanna Kiełpińska oraz Krystyna Taraszkiewicz.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia.

Zobacz więcej na Facebook szkoły – kliknij tutaj

 

 

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: