Strona główna » Bez kategorii » WARSZTATY BIZNESOWE W GDYNI I GDAŃSKU

WARSZTATY BIZNESOWE W GDYNI I GDAŃSKU

Już po raz kolejny nasza szkoła uczestniczyła w 3 edycji projektu realizowanego przez Fundację Inspirujące Przykłady z Gdańska. Projekt ten został przygotowany z myślą o uczniach klas przedmaturalnych, gdyż z obserwacji  fundacji wynika, że najlepsze efekty program przynosi właśnie w przypadku 17 – 18 latków.  Wyjazd 20.11.2019 r. umożliwił odwiedziny firm oraz udział w zajęciach przygotowanych przez firmy Refinitiv oraz Speednet z Gdyni. Opiekunami uczniów podczas warsztatów firmowych były nauczycielki Katarzyna Bublewicz i Monika Urban.

Zobacz fotorelację – kliknij tutaj

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: