Strona główna » Bez kategorii » Mamy Mistrza Języka Niemieckiego

Mamy Mistrza Języka Niemieckiego

27 listopada 2019 r. uczniowie  naszej szkoły: Maria Kobiec, Hubert Zając oraz Dominik Zmuda – Trzebiatowski pod opieką p. Aliny Horajskiej wzięli udział w XII edycji konkursu „Mistrz Języka Niemieckiego Powiatu Bytowskiego” organizowanego przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łodzierzy.

Uczniowie mieli za zadanie przygotowanie prezentacji multimedialnej oraz musieli zmierzyć się z testem leksykalno-gramatycznym, którego wyniki i ocena z prezentacji wyłoniły zwycięzców.

Tytuł Mistrza Języka Niemieckiego Powiatu Bytowskiego XII edycji konkursu zdobył Dominik Zmuda – Trzebiatowski. Ale to nie jedyny sukces naszych uczniów Hubert Zając zajął II miejsce a Maria Kobiec III miejsce.

GRATULUJEMY!

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: