Strona główna » Bez kategorii » Pomorski dzień przedsiębiorczości

Pomorski dzień przedsiębiorczości

W dniu 20 listopada 2019 roku uczniowie klas trzecich licealnych wzięli udział w spotkaniu z okazji obchodów „Pomorskiego dnia przedsiębiorczości”. Hasło przewodnie tegorocznych spotkań brzmiało „Bądź przedsiębiorczy – to się opłaca”. W spotkaniu wzięła udział młodzież z powiatu bytowskiego. O swoich doświadczeniach związanych z „własnym biznesem” opowiadali młodzi przedsiębiorcy z Naszego powiatu. Wszyscy obecni w Bytowskim Centrum Kultury mieli możliwość obejrzenia nagrodzonych filmów w ubiegłorocznym konkursie pt. „Odkrywam przedsiębiorczość”.
Na zakończenie zgromadzeni uczestniczyli w prelekcji traktującej o przedsiębiorczości. Prelegentem był Pan Michał Kanarkiewicz – trener biznesu, mówca motywacyjny, mistrz szachowy.

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: