Strona główna » Bez kategorii » W Łodzierzy recytowali wiersze papieża

W Łodzierzy recytowali wiersze papieża

W czterdziestą pierwszą rocznicę pontyfikatu Jana Pawła II na Stolicę Apostolską po raz dziewiętnasty w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Łodzierzy odbył się Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły. Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk
Jury w składzie: Bernadeta Zwolska (Biblioteka Pedagogiczna w Miastku) przewodnicząca jury oraz Ewa Szyca (Biblioteka Publiczna w Miastku) i Marzanna Kowalczyk (MGOK w Miastku) oceniało recytatorów w trzech kategoriach: kategorii szkoły podstawowe klasy młodsze, szkoły podstawowe klasy starsze i szkoły ponadgimnazjalne. Wsród recytatorów znaleźli się uczniowie ze szkół podstawowych z Miastka (SP1, SP2), Wałdowa, Świerzna, Dretynia, Koczały,Brzeźna Szlacheckiego, ZSEU w Bytowie, Technikum w Warcinie, ZSOiT w Miastku oraz ZSP w Łodzierzy.
Naszą szkołę reprezentowały:
1. Katarzyna Krochmalska – kl.II LO
2. Natalia Malicz – kl.II LO
3. Wiktoria Surma – kl.I LO-g
Po wysłuchaniu wszystkich recytatorów jury postanowiło przyznać nagrody:
Kategoria szkoły ponadpodstawowe:
I miejsce – Amelia Klebba -Technikum Leśne w Warcinie
II miejsce – Natalia Malicz- ZSOiT w Miastku
III miejsce –Anna Jensen-ZSEU w Bytowie
Wśród gości zaproszonych znaleźli się: przewodniczący Rady Miejskiej w Miastku Tomasz Borowski, proboszcz parafii NMP Wspomożenia Wiernych ks infułat dr Dariusz Jastrząb, Miroslaw Batruch, Ewa Ostrowska Łukasiewicz z firmy Ergo Hestia w Miastku
Zwycięzcy konkursu otrzymali z rąk zaproszonych gości nagrody i dyplomy. Przyjęli również gratulacje i wyrazy uznania. Dyplomy wręczono również pozostałym uczestnikom.
W czasie wręczania nagród dyrektor Mariusz Treder podziękował wszystkim tym, dzięki którym uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Byli to:
– Wicestarosta Bytowski – Roman Ramion
– Rada Miejska w Miastku na czele z przewodniczącym Tomaszem Borowskim
– Burmistrz Miastka-Danuta Karaśkiewicz
– firma Decor Trends z Łodzierzy z prezesem Zarządu Halina Chadeja Dżugalik
– Ergo Hestia w Miastku-Ewa Łuksiewicz Ostrowska
– Dyrekcja ZSP w Łodzierzy

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: