Strona główna » Bez kategorii » Akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”

Akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”

Listopadowy czas to okres, kiedy szczególnie pamiętamy o zmarłych. 23 października młodzież z internatu ZSOiT włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „ Szkoła pamięta” . W ramach akcji sprzątali bezimienne i opuszczone groby, a także odwiedzili groby zmarłych nauczycieli naszej placówki. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia. W tak ważnym roku wydarzeń 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej i 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego duże znaczenie ma uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o tych co odeszli.

Zobacz fotorelację na Facebook szkoły – kliknij tutaj

History Written In Figures

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: