Strona główna » Bez kategorii » Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej i otwarcie nowej sali gimnastycznej

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej i otwarcie nowej sali gimnastycznej


Dnia 14 października 2019 r obchodziliśmy Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej połączony z otwarciem nowej sali gimnastycznej. Dyrektor szkoły, Pan Bogdan Hnat przywitał na początku uroczystości Starostę Powiatu Bytowskiego – Pana Leszka Waszkiewicza, Panią burmistrz Danutę Karaśkiewicz, Naczelnika Wydziału Oświaty – Pana Dariusza Glazika oraz Radę Rodziców i uczniów. Zostały wręczone nagrody starosty oraz dyrektora szkoły dla nauczycieli. Na część artystyczną z okazji DEN złożyły się występy naszych utalentowanych muzyków: Ani Dudziak, Huberta Zajsta, Jakuba Synaka, Aleksandry Wolskiej i szkolnych aktorów przedstawiających scenkę pt. „Lekcja języka polskiego”. Były podziękowania dla władz Starostwa Powiatowego w Bytowie oraz dla wicewojewody i wykonawcy sali gimnastycznej – firmie budowlanej. Następnie została przecięta wstęga otwierająca salę gimnastyczną. Wielu wrażeń dostarczyły występy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Miastku, zapaśników trenowanych przez Kazimierza Wanke oraz uczniów i nauczycieli ZSOiT w Miastku.

Zobacz fotorelację – kliknij tutaj

Zobacz więcej na facebook szkoły – kliknij tutaj

Zobacz nauczycielską kadrę sportową ZSOiT w Miastku online

 

History Written In Figures

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: