Strona główna » Bez kategorii » Wycieczka uczniów do firm Staples, HackerSpace oraz HK Finance

Wycieczka uczniów do firm Staples, HackerSpace oraz HK Finance

W poniedziałek 07.10. 2019 r. uczniowie klas 3 i 4 TI/TOR pojechali do Gdańska, aby uczestniczyć w 3 edycji projektu realizowanego przez Fundację Inspirujące Przykłady z Gdańska. Projekt ten został przygotowany z myślą o uczniach klas przedmaturalnych, gdyż z obserwacji  fundacji wynika, że najlepsze efekty program przynosi właśnie w przypadku 17 – 18 latków.  Wyjazd umożliwia odwiedziny firm oraz udział w zajęciach przygotowanych przez firmy Staples, HackerSpace oraz HK Finance znajdujące się w kompleksie Olivia Business Centre. Opiekunami uczniów podczas warsztatów firmowych byli nauczyciele Katarzyna Bublewicz i Tomasz Kwaśniewski.

Zobacz fotorelację – kliknij tutaj

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: