Strona główna » Bez kategorii » Niećpa 2019

Niećpa 2019

Piątkowy wieczór uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami mieli okazję spędzić na koncercie znanej i lubianej grupy BLUE CAFE w słupskiej hali Gryfia. Zespół który szturmem podbił polskie listy przebojów i serca polskich słuchaczy wydał takie hity jak Cicho, Ewakuacja, Bez łez, Na ostrzu, Bumerang, Wszystko albo nic. Jako support zagrał zespół 100% z Piotrkiem Nagielem. Koncert zorganizowano w ramach cyklu imprez profilaktycznych NIEĆPA. Organizatorzy i zaproszeni goście informowali o skutkach uzależnień i dowiedli, że impreza bez używek może być absolutnie udana.

History Written In Figures

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: