Strona główna » Bez kategorii » VI Gminny Dzień Sportu i Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

VI Gminny Dzień Sportu i Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

VI Gminny Dzień Sportu i Pierwszej Pomocy Przedmedycznej zorganizowany przez Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe oraz ZSOiT w Miastku. Zawody odbyły się na Kaczym Dołku w Miastku. Do wspólnej zabawy oraz zdrowej rywalizacji zaproszeni zostali uczniowie szkół naszej gminy. Do konkurencji przystąpiły trzy drużyny: – Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku, – LO ZSOiT Miastko, – Technikum ZSOiT Miastko. Celem imprezy było wykazanie się aktywnością ruchową oraz umiejętnością udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Całą uroczystość otworzył pan wicedyrektor Eugeniusz Włodarczyk. Przeprowadzone zostały konkurencje: – skakanka drużynowa; – przeciąganie liny drużynowe; – rzut oponą; – strzelectwo sportowe; – zawody z pierwszej pomocy przedmedycznej; – rzut granatem do celu – dart. Ponownie dużą atrakcją okazała się obecność oraz udział strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Miastku.

Zobacz więcej na Facebook szkoły – kliknij tutaj

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: