Strona główna » Bez kategorii » Urodziny firmy Comel w Miastku

Urodziny firmy Comel w Miastku

Doskonale prosperująca na rynku IT firma Comel, obchodząca w tym roku 20-lecie swojego istnienia, zorganizowała mini warsztaty, w których udział wzięli uczniowie naszej szkoły. W ubiegły piątek – 24 maja, klasy pierwsze TI oraz TOR, jak i klasy drugie TI i TOR udały się do siedziby firmy na ulicy Koszalińskiej, gdzie zapoznawały się z funkcjonowaniem firmy w zakresie rejestracji karty dostępu, przesyłania sygnału wideo różnymi metodami. Pracownicy firmy, prowadzący warsztaty – w dużej części absolwenci naszej szkoły, zapoznawali uczniów z budową komputera, funkcjonowaniem serwera. Po pomyślnym ukończeniu warsztatów czekały na nas smaczne potrawy z grilla, przy których wymieniliśmy się spostrzeżeniami na temat działalności firmy, której życzymy dalszych sukcesów!

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: