Strona główna » Bez kategorii » Szanowni Rodzice

Szanowni Rodzice

Naszą wspólną troską, a zarazem odpowiedzialnością wynikającą także z przepisów prawa jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa uczniom w szkole niestety, w ostatnich tygodniach w kraju, na terenie szkół  doszło do tragicznych zdarzeń z użyciem noża oraz serii alarmów o podłożeniu ładunków wybuchowych i innych zagrożeniach.  W związku z tym zwracamy sie z prośbą o rozmowę ze swoimi dziećmi na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz potencjalnego ryzyka zdarzeń niepożądanych, stanowiących zagrożenie utraty zdrowia lub życia.

Na szkolnej stronie internetowej www.zsoitmiastko.pl w zakładce dokumenty szkoły zostały umieszczone  procedury bezpieczeństwa w szkole.

Każdy uczeń w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia powinien bezzwłocznie powiadomić pracownika szkoły, np.: dyrektora, zastępcę dyrektora, pedagoga szkolnego, nauczyciela dyżurującego lub pierwszego napotkanego nauczyciela lub pracownika z personelu obsługi i administracji.  Ponadto informuję, że istnieje możliwość anonimowego zgłaszania wszystkich spraw i spostrzeżeń budzących obawy o poziom bezpieczeństwa na terenie szkoły za pomocą skrzynki kontaktowej pod nazwą BEZPIECZNA SKRZYNKA która znajduje się w przedsionku przy wejściu głównym do szkoły.

Zachęcamy do zapoznania się z procedurami.

Dyrektor Bogdan Hnat

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: