Strona główna » Bez kategorii » AWANS MIASTECKICH SZKÓŁ DO FINAŁÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W PIŁCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

AWANS MIASTECKICH SZKÓŁ DO FINAŁÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W PIŁCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

23 maja nad jeziorem ,,Lednik” w Miastku odbyły się półfinały województwa pomorskiego w piłce plażowej dziewcząt w ramach Igrzysk młodzieży szkolnej i licealiady.

W półfinałach wojewódzkich w szkołach podstawowych rywalizowaliśmy z Zespołem Szkół Sportowych z Człuchowa. W drużynie SP 3 Miastko uczestniczyły: Sandra Lankamer, Wiktoria Wosińska i Nadia Bodnar(Sylwia Pliskowska, Kinga Kiryłko, Amelia Płaczkowska, Wiktoria Machajewska, Zuzanna Leszczyńska, Natalia Świdzińska). Nasze zawodniczki były z klasy ósmej, czyli młodsze o rok od przeciwniczek. Od samego początku nasze zawodniczki przewyższały rywalki w każdym elemencie gry. Bardzo mała ilość błędów doprowadziła nasze dziewczęta do wygrania spotkania 2:0(15:5, 15:7).

W półfinałach w szkołach średnich także rywalizowaliśmy z Zespołem Szkół Sportowych w Człuchowie. W drużynie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku występowały: Martyna Żurawik, Patrycja Kropiewska i Nikola Pałczyńska. Mecz zaczął się bardzo źle dla dziewcząt z Miastka przegrywając na początku seta 0:4. W dalszej grze rywalizacja była bardzo wyrównana. Jednak końcówki należały doza wodniczek z Miastka.

Podsumowując, nasze dwie miasteckie szkoły awansowały do finałów województwa pomorskiego w piłce plażowej dziewcząt w Gdyni.

Trenerami w szkole Zespołu Szkół Podstawowych jest Jolanta Szczepanowska i Waldemar Żurawik

Trenerem w Szkole Podstawowej nr 3 w Miastku jest Waldemar Żurawik

Organizator zawodów to Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miastku

Puchary wręczali Dyrektor OSiR w Miastku Piotr Szłapiński, Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku Eugeniusz Włodarczyk

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: