Strona główna » Bez kategorii » Praktyki zawodowe w Barcelonie

Praktyki zawodowe w Barcelonie

W dniach 06-17 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły z klas 2ti, 2tor, 3tor i 3tuiseo pod opieką pani A.Biernackiej i pana Ł.Kwaśniewskiego biorą udział w praktykach zawodowych w Barcelonie w ramach projektu finansowanego z programu EFS Power.

Celem programu jest mobilność uczniów na początkowym etapie szkolenia zawodowego oraz wzrost umiejętności zawodowych i kompetencji językowych uczestników. Projekt skierowany jest do najlepszych uczniów wyróżniających się na tle szkoły pod względem zachowania, ocen i frekwencji. To młodzi komunikatywni, kreatywni, potrafiący pracować w zespole, posiadający umiejętność kompromisu, o wysokiej kulturze osobistej i umiejętności zachowania się w różnych sytuacjach uczniowie.

Przed wyjazdem wszyscy uczestnicy wzięli udział w przygotowaniu zarówno językowym jak i pedagogicznym.

Podczas pobytu w Barcelonie uczniowie nie tylko odbywają praktyki ale zwiedzają także miasto poznając jego zabytki, kulturę i historię. Oglądali już słynną  Sagradę Familię, zwiedzali stare miasto, podziwiali domy Gaudiego, spacerowali po parku Guell oraz oglądali magiczne fontanny u podnóża wzgórza Montjuic. Nie zabrakło także pobytu nad morzem.

Młodzież powróci z praktyk z bagażem nowych doświadczeń. Praktyki zagraniczne dają możliwość poznania wielu młodych ludzi z różnych krajów Europy oraz podniesienie znajomości języków obcych.

Zobacz więcej na Facebook szkoły – kliknij tutaj

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: