Strona główna » Bez kategorii » II Wojewódzki Konkursu Czytelniczy „Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?”

II Wojewódzki Konkursu Czytelniczy „Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?”

05.04.2019r  w Centrum Informacji Turystycznej w Miastku odbył się:  II Wojewódzki Konkurs Czytelniczy – finał
„Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?”
Uczestnicy musieli się wykazać znajomością treści II części trylogii  ZAPOMNIANA KSIĘGA pt. „Tropiciel”. Trzeba przyznać, że wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom. Organizatorem konkursu była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku Filia nr 4 w Miastku,
a koordynowała go filia biblioteki w Człuchowie.

Zwycięzcą została uczennica z Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie- Magdalena Cyra. Również drugie miejsce powędrowało do Człuchowa, gdyż zajęła je Wiktoria Szymaniak ze Szkoły Podstawowej w Stocznie. Trzecie miejsce zajął Maksymilian Grzenkowski z SP nr 5 w Bytowie. Nasza szkołę reprezentowali zwycięzcy etapu rejonowego: Patryk Buza kl.I LO A oraz Kamil Kuśnierczak kl. II TUiSEO. Zgodnie z regulaminem konkursu kolejny finał odbędzie się w Człuchowie. Dziękujemy organizatorowi, PBW Filii Miasto oraz Paulinie Hendel.

Do zobaczenia na III edycji.

Zobacz więcej na Facebook szkoły – kliknij tutaj

 

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: