Strona główna » Bez kategorii » „Drzewko za makulaturę”

„Drzewko za makulaturę”


30 kwietnia odbyła się piąta edycja akcji zbiórki makulatury, której organizatorem było Nadleśnictwo Miastko, Tygodnik Miastecki, ZUK i T Kodek oraz Urząd Miasta. Razem zebrano 1950 kg. Wychowankowie Anny Czapiewskiej z klasy pierwszej TOR/TPS oraz uczniowie z innych klas wzięli w niej udział . Warto zachęcać młodzież do tego typu akcji gdyż wszyscy powinniśmy dbać o naszą przyrodę. Dziękuję za to ,że nie jesteście obojętni i można na Was liczyć. Zdjęcia otrzymane dzięki uprzejmości Pana D. Radeckiego, za które również dziękuję.

PRAKTYKI ZAWODOWE ZAGRANICZNE

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: