Strona główna » Bez kategorii » Zakończenie roku szkolnego maturzystów

Zakończenie roku szkolnego maturzystów

Dnia 26 kwietnia 2019 r. odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów naszej szkoły. Pan Dyrektor Bogdan Hnat powitał przybyłych gości, rodziców, nauczycieli, uczniów oraz podsumował 4 lata nauki w technikum oraz 3 lata w Liceum. Nie zabrakło gratulacji, słów podziękowań za wytężoną i efektywną pracę oraz życzeń powodzenia na egzaminach maturalnych. Kulminacyjnym punktem uroczystości było wręczenie świadectw ukończenia szkoły średniej. Wyróżniający się w nauce, sporcie i innych przedsięwzięciach uczniowie odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy, a rodzice naszych prymusów otrzymali listy gratulacyjne. Spotkanie zakończył poczęstunek przygotowany przez uczniów klas trzecich.

Zobacz więcej na Facebook szkoły – kliknij tutaj

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: