Strona główna » Bez kategorii » Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

W dniu 8 marca uczniowie obejrzeli przedstawienie zainspirowane różnymi wizerunkami kobiet. Montaż rozpoczął duet Klaudia Czapiewska i Jakub Synak, którzy zaśpiewali piosenkę „Mario, czy ty wiesz?”. Wtedy na scenę wkroczyły różne matki… Następnie pojawiły się gwiazdka i celebrytka, czyli Natalia Malicz i Jakub Wróblewski, a wraz z nimi kontrolowany chaos i zamieszanie. Kolejną sceną zawładnęła Aleksandra Wolska, wykonawczyni piosenki Alicji Majewskiej pt. „Być kobietą”. Towarzyszyły jej Małgosia Mitrenga, Marysia Krzemińska i Natalia Kistowska jako piękne i wspaniałe „złodziejki” męskich serc. Kolejna scenka, tym razem kabaretowa, ukazała oblicze kobiet w zupełnie innym świetle. W tym momencie swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali Jakub Milewski jako Bożenka i Dominik Mackiewicz jako Sąsiad. Kolejną scenę zdominował teatr cieni i parasolki, którymi w imieniu wszystkich wykorzystywanych kobiet kierowały Ola Wolska, Marysia Krzemińska i Małgosia Mitrenga. Z kolei Natalia Kistowska i Wiktor Szmelter swoją walką MMA symboliczne oddali hołd wszystkim kobietom na świecie walczącym o przetrwanie. Jako podsumowanie obejrzeliśmy montaż wypowiedzi mężczyzn o kobietach autorstwa Weroniki Kaczmarczyk i Nikoli Łazuchiewicz.

Zobacz więcej na Facebook Szkoły – kliknij tutaj

RADA RODZICÓW

TURNIEJ PLISZKI

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: