Strona główna » Bez kategorii » Konkurs „Talent Show”

Konkurs „Talent Show”

28.02.2019 w ZSOiT w Miastku odbyła się III edycja szkolnego konkursu „Talent Show”. W tym roku nasi utalentowani artyści zaprezentowali swoje plastyczne i muzyczne umiejętności.
I miejsce zajęła Michalina Pruszak z klasy III A LO, II miejsce zajął Jakub Synak z klasy I LO, a trzecie Aleksandra Wolska z II TOR.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Pozostali uczestnicy: Anna Dudziak, Patrycja Olzacka, Katarzyna Główczewska,, Tomasz Duda, Hubert Zajst.
Organizatorki Helena Tarasewicz i Agnieszka Dworakowska składają podziękowania wszystkim, którzy byli pomocni przy organizacji naszej imprezy. Dziękujemy także Radzie Rodziców ZSOiT oraz firmie Optim za dofinansowanie konkursu.
Zobacz więcej na Facebook szkoły – kliknij tutaj

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: