Strona główna » Bez kategorii » Walentynki 2019

Walentynki 2019

Z okazji dnia Świętego Walentego w naszej szkole przez trzy dni trwała walentynkowa gorączka. Już od wtorku od 05 do 07 lutego nie dało się nie zauważyć walentynkowego nastroju dzięki dziewczynom klasy LO, które zrobiły pocztę walentynkową oraz urządziły kiermasz kartek walentynkowych przez siebie zrobionych. 07 lutego w CZWARTEK klasa II TOR oraz II TI przygotowali tło w stylu walentynkowym oraz ciekawe i różnorodne rekwizyty do walentynkowej sesji zdjęciowej. Na długiej przerwie odbył się piękny koncert, na którym swoje piękne głosy mogli zaprezentować: Patrycja Bronk, Aleksandra Wolska oraz Jakub Synak. Wielkie podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego, jego opiekunów – P. Agnieszki Lesińskiej i P. Tomasza Dorawy – oraz osób zaangażowanych w pomoc przy dekorowaniu korytarza. Dziękujemy klasom za zaangażowanie w organizację Walentynek szkolnych.

Zobacz więcej na Facebook szkoły – kliknij tutaj

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: