Strona główna » Bez kategorii » Nasi uczniowie z TI na Wydziale Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej

Nasi uczniowie z TI na Wydziale Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej

Nasi uczniowie z klas pierwszej, drugiej oraz trzeciej technik informatyk brali udział w wykładzie pt. „INTERNET RZECZY” czyli koncepcja, wedle której jednoznacznie identyfikowalne przedmioty mogą pośrednio albo bezpośrednio gromadzić, przetwarzać lub wymieniać dane za pośrednictwem instalacji elektrycznej lub sieci komputerowej. Do tego typu przedmioty zaliczają się między innymi urządzenia gospodarstwa domowego, artykuły oświetleniowe i grzewcze oraz urządzenia noszone (wearables). Uczniowie brali, także w laboratorium Wydziału Elektroniki i Informatyki „Współczesne przyrządy pomiarowe”. Jednym z nich jest oscyloskop analogowy i cyfrowy przyrząd elektroniczny służący do obserwowania, obrazowania i badania przebiegów zależności pomiędzy dwiema wielkościami elektrycznymi, bądź innymi wielkościami fizycznymi reprezentowanymi w postaci elektrycznej. Opiekunami podczas wycieczki byli: Tomasz Kwaśniewski, Bartosz Formela i Eugeniusz Lisiecki.

Zobacz fotorelację – kliknij tutaj

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: