Strona główna » Bez kategorii » Zbiórka dla Bezdomnego Kundelka

Zbiórka dla Bezdomnego Kundelka

Z okazji Mikołajek klasa II TOR zorganizowała w naszej szkole zbiórkę dla zwierząt z Bezdomnego Kundelka. Zbieraliśmy karmę, koce, zabawki i pieniądze. Dziewczyny zaprojektowały i porozwieszały plakaty po całej szkole, informujące o całej akcji charytatywnej. Na pomoc wyruszyli wszyscy uczniowie, którzy w swoich klasach przeprowadzili zbiórkę pieniędzy dla bezdomniaków, co było ogromnym wsparciem. 6 grudnia odbył się kiermasz ciast, który również organizowała II TOR, a wszystkie pieniądze zebrane tego dnia, zostały przekazane na pomoc zwierzętom. Razem udało nam się zdobyć: – 827 zł, -58,73 kg karmy dla psów, -13,17 kg karmy dla kotów – kilka kocy, ręczników, zabawek, legowisk i ubranko dla psa. Wielkie wyrazy wdzięczności i podziękowania od organizatorek zbiórki: „Ta akcja zakończyła się sukcesem dzięki Wam, uczniom, nauczycielom. Bez Was to by się nie udało. Dziękujemy!”

Zobacz więcej na Facebook szkoły – kliknij tutaj

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: