Strona główna » Bez kategorii » Sukces naszych uczniów w powiatowym konkursie „Mistrz języka niemieckiego”

Sukces naszych uczniów w powiatowym konkursie „Mistrz języka niemieckiego”

13 listopada w  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy odbyła się XI edycja konkursu „Mistrz Języka Niemieckiego Powiatu Bytowskiego”. W konkursie, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół średnich z naszego powiatu , udział wzięli reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego w Bytowie, Zespołu Szkół Ekonomiczno Usługowych w Bytowie , Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy.

Konkurs składa się z dwóch etapów.  W każdej ze szkół zostały przeprowadzone eliminacje szkolne. Najlepsi uczniowie mieli  za zadanie  przygotowanie prezentacji multimedialnej w języku niemieckim. Z tą częścią konkursową najlepiej poradził sobie Dominik Zmuda-Trzebiatowski z ZSOiT w Miastku , który otrzymał wyróżnienie za najlepszą i najciekawszą prezentację multimedialną.

W Łodzierzy uczestnicy konkursu  zmierzyli się  z testem leksykalno-gramatycznym, którego wyniki i ocena z prezentacji wyłoniły zwycięzców. Na trzecim miejscu znalazła się przedstawicielka ZSOiT w Miastku Katarzyna Ludwikowska. Laureaci otrzymali dyplomy i  nagrody rzeczowe. Dla pozostałych finalistów przygotowano również drobne upominki.

Gratulujemy sukcesu i zapraszamy do udziału w następnych edycjach konkursu!

RODO

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: