Strona główna » Bez kategorii » Konkurs „Uzależnienia wśród nieletnich”

Projekt unijny „Kompetentni na Starcie”

DOBRY ZAWÓD – LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

Rozbudowa infrastruktury i zakup wyposażenia dla szkół zawodowych w powiecie bytowskim

Polska

MEN

Profil Absolwenta

Sejm Dzieci i Młodzieży

E-Kronika Szkoły

Firmy

Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe

Powiat bytowski

Konkurs „Uzależnienia wśród nieletnich”

W połowie listopada odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu literackiego o zasięgu gminnym pt. „Uzależnienia wśród nieletnich”. Konkurs zorganizowany został przez Bibliotekę Publiczną w Miastku. Uczennice naszej szkoły zajęły następujące miejsca:
I miejsce Maria Krzemińska – kl.I TOR, Katarzyna Główczewska – kl.II LOA
II miejsce Julia Rokuszewska – kl.III LOB
III miejsce Katarzyna Krochmalska – kl.I LOA
Konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 19 lat. Celem było zwrócenie szczególnej uwagi na zagrożenia wynikające z nadużyć różnego rodzaju nałogów, jak np. alkoholizm, narkomania, czy uzależnienie od gier komputerowych. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy, które dofinansowane były przez Miejsko-Gminną Komisję ds.Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Urząd Miejski Wydział Rozwoju Gospodarczego w Miastku

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Archiwum

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: