Strona główna » Bez kategorii » Pomorski Dzień Przedsiębiorczości

Projekt unijny „Kompetentni na Starcie”

DOBRY ZAWÓD – LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

Rozbudowa infrastruktury i zakup wyposażenia dla szkół zawodowych w powiecie bytowskim

Polska

MEN

Profil Absolwenta

Sejm Dzieci i Młodzieży

E-Kronika Szkoły

Firmy

Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe

Powiat bytowski

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości

Nasi uczniowie zdobyli II i III miejsce w konkursie na krótkometrażowy film pt „Odkrywamy przedsiębiorczość”. Konkurs był zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie. II miejsce zdobyli uczniowie z klasy 4 technik informatyk w składzie: Szymon Romanko, Maciej Szukalski oraz Michał Wisłocki. III miejsce zdobyli uczniowie z 4 Technik Organizacji Reklamy w składzie: Nikola Gwizdalla, Edyta Zaremba, Adrianna Zaremba, Wiktoria Czapska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz fotorelację – kliknij tutaj

Zobacz Facebook Szkoły – kliknij tutaj

Ranking szkół

POLSKA NIEPODLEGŁA

Archiwum

Facebook

Migawka z ZSOiT Miastko

W3.CSS
%d bloggers like this: